XXVI Niedziela Zwykła

26 NIEDZIELA ZWYKŁA 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  Dziś rozpoczyna się miesiąc październik. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. Po różańcu Msza św. wieczorna. Zachęcamy dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania do szczerego i pobożnego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

2.  Organizujemy konkurs różańcowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy będą uczestniczyć w różańcu. Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką jednej tajemnicy różańcowej. W celu organizacji prosimy, aby osoby zainteresowane podeszły po Mszy św. do księży.

3.  Chcemy stworzyć w parafii wspólnotę młodzieżową. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży od VII klasy SP wzwyż. Spotkania będą odbywać się w wyznaczone wcześniej piątki po Mszy św. wieczornej.. Spotkania będą polegały na integracji, modlitwie czy podejmowaniu wspólnych działań w temacie wolontariatu, akcji duszpasterskich przed ważniejszymi wydarzeniami. Zachęcamy, aby otworzyć swoje serce jeszcze bardziej na Pana Boga i drugą osobę. Zapisy i szczegóły u ks. Konrada.

4.  W kancelarii parafialnej przyjmujemy modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

5.  W środę o godz. 17.00 spotkanie dla KŻR, a w czwartek po Mszy św. wieczornej dla Odnowy w Duchu Świętym.

6.  W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św.. o godz. 7.00 i 7.30, a po południu dla dzieci od godz. 15.30 i Msza św. dla nich o godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 17.30.

7.  W sobotę I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 10.00. Od godz. 9.00 objazd chorych i starszych. Kancelaria parafialna czynna do godz. 9.00.

8.  Jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.  Dziękujemy za ofiarę od K.Ż.R nr 7 oraz za ofiary składane w kancelarii parafialnej i na tacę na dalsze prace przy naszej świątyni. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 01.10.2023 r.

Czytany 446 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 wrzesień 2023 15:05