IV Niedziela Adwentu

4 niedziela Adwentu 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

1.     Dziś Wigilia. Wieczorem podzielimy się opłatkiem na znak wzajemnej miłości i życzliwości składając sobie jak najlepsze życzenia. Niech Syn Boży narodzi się w sercu każdego z nas.

2.     Dziś nie ma mszy św. o godz. 16.00 i 18.00.

3.     Pasterka o godz. 22.00 i o północy.

4.     W poniedziałek i wtorek przypada I i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego.

5.     Program kolędy będzie podany w I i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia.

6.     Dziękujemy za przygotowanie świątyni na czas świąt. Paniom i Panom za przygotowanie i ubranie choinek, ministrantom z rodzicami, Panom Kościelnym i Organiście za zrobienie żłóbka. Bóg zapłać.

7.     Dyrekcja DPS w Skęczniewie wraz z mieszkańcami dziękuje wszystkim, którzy zrobili kartki świąteczne z życzeniami.

8.     Od jutra będzie można oglądać wystawę szopek bożonarodzeniowych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

9.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.                       Dziękujemy za ofiarę od rodz. Żuk oraz od KŻR nr 1 a także za ofiary składane w kancelarii parafialnej i na tacę.Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, 24.12.2023 r.

Czytany 513 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 grudzień 2023 08:28