XXIX Niedziela Zwykła

29 niedziela zwykła 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

1.      Dziś Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła.

2.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wspominkowe. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych zmarłych. W tym roku jednorazowe wypominki na cmentarzu będą na zmianę przeplatane modlitwą Maryjną i będą odmawiane wszystkie z kaplicy cmentarza komunalnego. Rozpoczniemy je o godz. 11.00, o godz. 12.00 będzie msza św. w kaplicy. 2 listopada w Dzień Zaduszny zgodnie z przepisami liturgicznymi o godz. 15.00 wyruszy procesja na wszystkie cmentarze. Procesja rozpocznie się przy grobie kapłanów i przy krzyżach zgodnie z rytuałem będziemy święcić groby polecając Bogu zmarłych tam spoczywających.

3.      W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Słodkowie o godz. 10.00 procesja i modlitwy za zmarłych, a o godz. 11.00 msza św.

4.      W sobotę o godz. 11.00 zbiórka dla kandydatów i ministrantów.

5.      W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci i młodzież przebranych w strój świętego lub anioła. Jeżeli pogoda pozwoli odbędzie się wokół kościoła korowód.

6.      W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się spektakl słowno-muzyczny na podstawie słów św. Teresy w wykonaniu zespołu LUMEN. Zapraszamy.

7.      W pierwszą niedzielę listopada zorganizujemy wystawę prac przyniesionych na konkurs różańcowy. Dzieci i młodzież, które wykonywały pracę zapraszamy tego dnia na mszę św. o godz. 11.30.

8.      Dziś jest do nabycia kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.      Przypominamy o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed datą rezerwacji.

10.  Dziś we wszystkich parafiach odbywa się liczenie wiernych na mszach świętych.

11.  Dziękujemy za ofiarę od rodziny z ul. P.O.W. 10 oraz za ofiary składane w kancelarii parafialnej i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac przy naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, 22.10.2023 r.

Czytany 491 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 październik 2023 14:58