VI Niedziela Wielkanocna

6 niedziela Wielkanocna 2018

1. Dziś na mszy św. o godz. 10.oo dzieci z klas III pierwszej grupy, przystąpią do Pierwszej komunii św. Dzieci te będą przychodziły codziennie na mszę św. o godz. 18.oo na swój biały tydzień. Nabożeństwa majowe w białym tygodniu w czasie mszy św. wieczornej.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, w czasie których modlimy się o dobre urodzaje po mszy św. wieczornej w te dni procesja do Krzyża misyjnego i modlitwy w tej intencji.

3. We wtorek dzień imienin Ks. bp. Stanisława pamiętajmy w modlitwie o Jego osobie.

4. W piątek po mszy św. wieczornej prosimy rodziców z drugiej grupy dzieci przystępujących do Pierwszej komunii św. o pomoc w sprzątaniu kościoła.

5. W sobotę spowiedź dla dzieci klas III z drugiej grupy: o godz. 9.oo dziewczynki a o godz. 10.oo chłopcy.

6. W przyszłą niedzielę dzieci z klas III drugiej grupy na mszy św. o godz. 10.oo przystąpią do pierwszej komunii św.

7. W minioną sobotę J.E.Ks.Bp. Wiesław Alojzy Mering Pasterz Kościoła Udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania i poświęcił polichromię w naszym kościele.

8. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY „ zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Prosimy o zbieranie i przyniesienie do kościoła kwiatów do sypania przez dzieci w Boże Ciało.

7.Dziękujemy rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. z pierwszej i drugiej grupy za ofiarę na polichromię w naszym kościele. Dziękujemy za ofiary na polichromię rodz. z ul. Wyszyńskiego 4,, Szadowa Pańskiego, Pęcherzewa i Wyszyńskiego 3.

Turek, dn.6.05.2018 r.
Czytany 3340 razy Ostatnio zmieniany sobota, 05 maj 2018 17:38