5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 2016

1. Dziś przy wyjściu z kościoła do puszek możemy złożyć ofiarę na pomoc humanitarną dla Ukrainy, zgodnie z życzeniem papieża Franciszka.
2. W piątek 22 kwietnia zakończyły się prace przy wykonywaniu kolejnych obrazów tajemnic różańcowych. Następne obrazy polichromii (część Chwalebna) będą wykonywane pod koniec wakacji.
3. We wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę w intencji rodzin. Szczególne zaproszenie kierujemy do tych małżeństw, które w miesiącu kwietniu obchodzą swoją rocznicę ślubu.
4. W środę o godz. 18.30 w Malanowie Eucharystia Młodych. Młodzież naszej parafii serdecznie zachęcamy do udziału w tym comiesięcznym spotkaniu. W ramach spotkania przewidziany jest koncert Łukasza Buksy. Wyjazd o godz. 18.00 z parkingu przy kościele.
5. W piątek o godz. 19.00 sprzątanie kościoła. Prosimy rodziców dzieci z pierwszej grupy komunijnej o pomoc w sprzątaniu.
6. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dla dziewczynek klas III z pierwszej grupy komunijnej, a o godz. 9.30 dla chłopców klas III z pierwszej grupy.
7. W przyszłą niedzielę 1 maja dzieci z klas III z I grupy na Mszy św. o godz. 10.00 przystąpią do I Komunii św.
8. Światowe Dni Młodzieży w Krakowie poprzedzą tzw. Dni w Diecezji. Spotkania młodych przewidziane są m.in. we Włocławku - 21 lipca i w Licheniu - 23 lipca. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
9. Odezwa Ks. Biskupa odnośnie zbiórki na Diecezjalne spotkania w ramach przygotowania do ŚDM.
10. Dziś jest rozprowadzany nowy numer tygodnika Przewodnik katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
11. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.
12. Parafia św. Stanisława B.M. w Malanowie organizuje Pielgrzymkę do Lourdes, Fatimy i La Salette w dniach 14-26 września. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
13. Dziękujemy za ofiarę od rodz. z ul. Wyszyńskiego 4 i Obrzębina.
14. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać !

Turek, dn. 24.04.2016r.
Czytany 5801 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 kwiecień 2016 14:40