• czwartek, 19 listopad 2015 00:00

Zakon Rycerzy Kolumba w parafii św. Barbary

W niedzielę 15 listopada gościliśmy w naszej parafii przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba. Przyjechali do nas z Ciechocinka, gdzie powstała pierwsza stała Rada Rycerzy Kolumba w naszej diecezji. Przewodził im ks. Rafał Zatorski wikariusz parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Ciechocinku, w zastępstwie głownego Kapelana Rycerzy na Polske północną, Ks. Prałata Grzegorza Karolaka. Na każdej Mszy św. ks. Rafał przybliżał nam ideały Rycerzy Kolumba zachęcając do zrzeszania się w tę szczególna formację mężczyzn, w służbie Kościołowi i bliźnim, a jeden z przedstawicieli Wielki Rycerz Eugeniusz Rakoca podzielił sie konkretnymi działaniami, które podejmują w swojej ciechocińskiej grupie. Dziekujemy i zachecamy do włączenia się w to Katolickie Stowarzyszenie Mężczyzn. Bliższe informacje na naszej stronie internetowej w zakładce Rycerze Kolumba.
Czytany 1827 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 listopad 2015 14:34