• piątek, 06 luty 2015 00:00

w Turku organizuje

Pielgrzymkę autokarową

do Lourdes, Fatimy, Santiago de Compostela

(Hiszpania, Portugalia i Francja)

w dniach od 28.06 - 09.07.2015r.

Trasa:

CARCASSONNE * LOURDES * BURGOS *SANTIAGO de COMPOSTELA * FATIMA * BATALHA * ALCOBACA * LIZBONA * TOLEDO * MADRYT * MONTSERRAT * BARCELONA * ARS

CENA:  3090 PLN + 165 EUR

PROGRAM:

1 DZIEŃ

Wyjazd z Polski, przejście graniczne w Jędrzychowicach k/Zgorzelca. Przejazd przez Niemcy na nocleg k/Miluzy.

2 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do CARCASSONNE: spacer po średniowiecznym mieście, otoczonym podwójnym pasem murów. Przejazd na obiado-kolację i nocleg do Lourdes.

3 DZIEŃ

Po śniadaniu  Sanktuarium Maryjne w LOURDES: nawiedzenie Groty Massabielskiej, bazylik, Droga Krzyżowa, domy związane ze św.Bernardetą Soubirous. Obiad. Po południu czas wolny. Obiado-kolacja. Procesja różańcowa ze świecami. Nocleg w Lourdes.

4 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do BURGOS: zwiedzanie katedry (lista UNESCO) z grobem jednego z bohaterów rekonkwisty Cyda. Przejazd na obiado-kolacje i nocleg do Santiago de Compostela.

5 DZIEŃ

Po śniadaniu SANTIAGO de COMPOSTELA: zwiedzanie katedry św.Jakuba - patrona Hiszpanii i spacer po historycznej części miasta. Przejazd na obiado-kolację i nocleg do Fatimy. Procesja różańcowa.

6 DZIEŃ

Po śniadaniu  FATIMA - Sanktuarium Maryjne, Msza Święta, Droga Krzyżowa, kaplica Objawień, bazylika Różańcowa, domy "widzących" w Aljustrel. Po południu

ALCOBACA: zwiedzanie klasztoru i kościoła cystersów. Dalej BATALHA: zwiedzanie jednego z najpiękniejszych kościołów i klasztorów w Portugalii. Obiado-kolacja i nocleg w Fatimie. Procesja różańcowa.

7 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do LIZBONY: kościoły św.Antoniego i Hieronimitów, wieża Belem, pomnik Odkrywców, statua Chrystusa Króla - panorama miasta. Przejazd na obiado-kolację i nocleg do Toledo.

8 DZIEŃ

Po śniadaniu TOLEDO: spacer od Alkazaru do katedry, kościół św.Tomasza z obrazem. El Greco "Pogrzeb hrabiego Orgaza", synagoga Blanca. Przejazd  do MADRYTU: Muzeum Prado, objazd miasta i spacer - m.in. place Espana, Oriente, Mayor, Puerta del Sol, stadion Realu. Obiado-kolacja i nocleg k/Madrytu.

9 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Maryjnego w MONTSERRAT. Następnie BARCELONA: park Guell, kościół Gaudiego Sagrada Familia (z zewnątrz), katedra św.Eulalii, spacer Ramblą. Obiado-kolacja i nocleg k/Barcelony.

10 DZIEŃ

Po śniadaniu całodniowy wypoczynek na Costa Brava. Obiad. Obiado-kolacja i nocleg k/Barcelony.

11 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do ARS: nawiedzenie plebanii i grobu św. Jana Marii Vianney - patrona księży i proboszczów. Przejazd na nocleg k/Miluzy.

12 DZIEŃ

Po śniadaniu powrót do Polski. Przejście graniczne w Jędrzychowicach. Przyjazd wg rozkładu jazdy.

CENA OBEJMUJE:

•zakwaterowanie: 11 noclegów, w hotelach,
•wyżywienie: 11 śniadań, 10 obiado-kolacji i 2 obiady,
•przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, video, WC,
•ubezpieczenie NNW, KL, bagażu,
•opiekę pilota.

CENA NIE OBEJMUJE:

•biletów wstępu: katedra, kościół św.Tomasza i synagoga Blanca w Toledo z przewodnikiem, Muzeum Prado w Madrycie, klasztory w Alcobaca i Batalha z przewodnikiem, przewodnik w Lizbonie, katedra w Burgos z przewodnikiem,
•napojów do obiado-kolacji.

Przy zapisie Klient wpłaca zaliczkę w kwocie 1000 PLN, na 45 dni przed wyjazdem Klient dopłaca 2090 PLN. Część walutową Klient wpłaca pilotowi grupy po przekroczeniu granicy polskiej.

Czytany 2378 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 lipiec 2019 14:37