XXIX Niedziela Zwykła

29 niedziela zwykła 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

1.      W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna - ofiary składane na tacę będą przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.

2.      Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla kl. VIII.

3.      Dziś o godz. 15.00 różaniec przy krzyżu na ul. Grunwaldzkiej.

4.      Jutro wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty patrona ks. Łukasza. Pamiętajmy w modlitwie o jego osobie.

5.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe. Pamiętajmy w modlitwach o naszych zmarłych. W tym roku jednorazowe wypominki na cmentarzu będą na zmianę przeplatane modlitwą Maryjną i będą odmawiane wszystkie z kaplicy cmentarza komunalnego. Rozpoczniemy je o godz. 11.00, a o godz. 12.00 będzie Msza św. w kaplicy. 2 listopada w Dzień Zaduszny zgodnie z przepisami liturgicznymi o godz. 15.00 wyruszy procesja na wszystkie cmentarze. Procesja rozpocznie się przy grobie kapłanów i przy Krzyżach i zgodnie z rytuałem będziemy święcić groby polecając Bogu zmarłych tam spoczywających.

6.      W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Słodkowie o godz. 10.00 procesja i modlitwy za zmarłych, a o godz. 11.00 Msza św.

7.      W przyszłą niedzielę wystawa prac o kard. Wyszyńskim. Nagrody i upominki będą na Mszy św. o godz. 11.30. Cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i rodzin.

8.      Do nabycia jest kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.      Przypominamy o podawanie intencji mszalnych dwa tygodnie przed datą rezerwacji.

10.Dziękujemy za ofiarę rodz. z ul. AK 7 oraz za te składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 17. X. 2021 r.

Czytany 960 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 październik 2021 14:46