XXVIII Niedziela Zwykła

28 niedziela zwykła 2021 roku

Ogłoszenia duszpasterskie

1.      W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlić się za nauczycieli i wychowawców z racji dnia Edukacji Narodowej.

2.      Również w przyszłą niedzielę z inicjatywy OSP w Turku i przychodni RODAMED przed naszym kościołem w godz. 09.00-13.00 będzie mobilny punkt szczepień. Możliwość przyjęcia szczepionki Pfeizer (również trzecią dawką) lub Johnson&Johnson.

3.      Dziś przypada 21. Dzień Papieski. Trwa zbiórka na Papieskie Dzieło Pomocy Młodzieży.

4.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o tych, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

5.      Na cmentarzu komunalnym w Słodkowie jak i w Turku będą czytane wypominki za naszych parafian tam spoczywających.

6.      W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 8.00 modlimy się w int. ks. Łukasza z racji imienin.

7.      Przypominamy, że do 20 października można przynosić prace o bł. kard. Wyszyńskim. Prace przynosimy do kościoła lub katechetów w szkole.

8.      W najbliższy piątek w par. NSPJ w Turku o godz. 19.00 Eucharystia Młodych. Wspólne wyjście sprzed naszego kościoła o godz. 18.30. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Jest to spotkanie w ramach październikowej katechezy parafialnej.

9.      Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla klas VIII przygotowujących się do bierzmowania.

10.  Dziękujemy za ofiary na dalsze prace w naszym kościele od rodzin z Wyszyńskiego 10, Jędrzejewskiego 4 i OW 1.

11.  Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika ”IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.  Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Czytany 1033 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 październik 2021 14:24