XXVII Niedziela Zwykła

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 2021 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Przypominamy, że w I, II i IV niedzielę miesiąca o godz. 15.00 konferencje przedmałżeńskie dla narzeczonych odbywają w kaplicy bocznej par. N.S.P.J.

2.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

3.      Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe dla dzieci dla dorosłych i młodzieży codziennie o godz. 17.30. Po różańcu msza św. wieczorna. Zachęcamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania do szczerego i pobożnego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

4.      W niedzielę 10 października przypada 21. Dzień Papieski. Dlatego w przyszłą niedzielę po każdej mszy św. do puszek będzie można złożyć ofiarę na Fundację Dzieła Papieskiego. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego to:
„Nie lękajcie się”.

5.      Rozprowadzany jest kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6.      Osoby dorosłe, które nie były u Sakramentu Bierzmowania, a chciałyby go przyjąć prosimy się zapisywać w kancelarii parafialnej do końca października. Po tym terminie lista zostanie zamknięta.

7.      Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym o bł. kard. Wyszyńskim.

8.      W minioną sobotę został posadzone nowe drzewa ozdobne i kwiaty wzdłuż płotu od ulicy. Dziękujemy Panom, którzy pomagali przy sadzeniu.

9.      Dziękujemy za ofiary rodz. z Wyszyńskiego 2 , Kolskiej Sz., oraz za te składane w imiennych kopertach i na tacę na dalsze prace w naszej świątyni. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 3.10.2021 r.

Czytany 1024 razy Ostatnio zmieniany sobota, 02 październik 2021 14:23