XXVI Niedziela Zwykła

26 NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  Organizujemy konkurs plastyczny dla dzieci, młodzieży i całych rodzin odnośnie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Prace mogą przedstawiać postać kard. Wyszyńskiego, wydarzenia z jego życia, spotkania itp. Technika wykonania jest dowolna. Podpisane prace prosimy przynosić do kościoła lub pań katechetek do 20 października. Dla wszystkich przewidziane są nagrody. Serdecznie zachęcamy.

2.  Od piątku rozpoczynamy październik. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. Po różańcu Msza św. wieczorna. Zachęcamy dzieci i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania do szczerego i pobożnego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

3.  W kancelarii parafialnej przyjmujemy modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

4.  We wtorek po mszy św. wieczornej modlitwy w int. rodzin.

5.  W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano na Mszy św. o godz. 7.00 i 7.30, a popołudniu dla dzieci od godz. 15.30 i Msza św. dla nich o godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 17.30. Kancelaria nieczynna.

6.  W sobotę I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 10.00. Od godz. 9.00 objazd chorych i starszych.

7.  Do jutra włącznie można zapisywać się na wyjazd na diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapisy w kancelarii.

8.  Jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.  Osoby dorosłe, które nie były u Sakramentu Bierzmowania, a chciałyby go przyjąć, prosimy by zgłosiły się do kancelarii parafialnej do końca października. Po tym terminie lista zostanie zamknięta.

10.     Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę na dalsze prace w naszej świątyni. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 26.09.2021 r.

Czytany 976 razy Ostatnio zmieniany sobota, 25 wrzesień 2021 14:25