XXV Niedziela Zwykła

25 Niedziela Zwykła 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Ksiądz Łukasz zaprasza chętnych chłopców do zapisów na ministrantów. Jeżeli jest ktoś chętny to spotkanie organizacyjne dziś po Mszy św. o godz. 10.00.

2.      Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII.

3.      Dziś o godz. 15.30 wyjazd KŻR do Galewa.

4.      We wtorek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i katecheza nt. św. Józefa.

5.      W piątek na godz. 19.00 zapraszamy na Eucharystię Młodych. Zaproszenie jest skierowane szczególnie do przygotowujących się do bierzmowania. Jest to spotkanie w ramach katechezy parafialnej.

6.      Za tydzień w sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 11.00.

7.      W przyszły wtorek 28 września na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy małżonków wraz z rodzinami, a szczególnie tych, którzy we wrześniu obchodzą rocznicę ślubu. Po Mszy św. będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla małżeństw i ich rodzin.

8.      Organizujemy wyjazd do Włocławka na Kongres Różańcowy i diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd 2 października. Zapisy w kancelarii parafialnej.

9.      Od października w kancelarii parafialnej będą przyjmowane modlitwy wypominkowe za naszych bliskich zmarłych, bo jak czytamy w 2 Księdze Machabejskiej „Świętą i pobożną jest rzeczą modlić się za zmarłych”.

10. Rozprowadzany jest kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11.Dziękujemy za ofiary rodz. z Żuk, Szadowa Pańskiego i Księżego oraz z ul. Wyszyńskiego 6, a także za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 19.09.2021r.

Czytany 958 razy Ostatnio zmieniany sobota, 18 wrzesień 2021 14:45