13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, modlimy się za następcę św. Piotra Papieża Franciszka.

2. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

3. W czwartek od godz. 17.3o spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

4. W piątek pierwszy piątek miesiąca spowiedź rano na mszy św. o godz. 7.00.
Nowenna do Miłosierdzia Bożego wyjątkowo w najbliższy piatek o godz. 17.30.

5. W piątek 4 lipca 2014 r. na godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Poczty Sztandarowe Zakładów Pracy, Organizacji Społecznych, Brać Górniczą, Druhów Strażaków, Klub HDK, Grupy: „AA”, Turecką Grupę Motocyklową, dzieci, młodzież, Wspólnoty Żywego Różańca, Odnowy w Duchu św., Kościoła Domowego, Wszystkich Parafian i Mieszkańców Miasta Turku na wspólne dziękczynienie za 25 lat istnienia parafii św. Barbary i uroczystość wprowadzenia relikwii Krwi św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta Turku,  które zostały nam przekazane przez Jego Eminencje Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza za zgodą i aprobatą Pasterza Diecezji Włocławskiej Jego Ekscelencji Ks. Bp Wiesława-Alojzego Meringa.

6. W sobotę pierwsza sobota miesiąca po mszy św. o godz. 7.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 10.oo, w sobotę nie ma objazdu chorych i starszych.

7. W czasie wakacji nie ma mszy św. o godz. 7.30.

8. Dnia 8 sierpnia już po raz 24 z naszej parafii wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy są przyjmowane w kancelarii parafialnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w pielgrzymce, która w tym roku będzie pod hasłem „ Wierzę w Syna Bożego”.

9. W miesiącach wakacyjnych tj. lipiec i sierpień kancelaria parafialna po południu będzie czynna od godz. 17.00 do 18.00.

10.Można w dalszym ciągu przynosić kwiaty do sypania świeże lub suche.

11.Zgodnie z dekretem Ks.Bp Ordynariusza z dniem 30 czerwca do naszej parafii przychodzi wikariusz Ks. Robert Gruziel. Życzymy ks. Robertowi by czuł się dobrze w naszej wspólnocie pracując dla jej dobra.

12.Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę, dziękujemy za ofiarę od rodziny z Traugutta, Czarnieckiego i Traugutta na polichromię w naszym kościele za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 29.06.2014r.
Czytany 9300 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 czerwiec 2014 07:46