14 niedziela zwykła 2014

1. Serdecznie dziękujemy Pocztom Sztandarowym, Braciom Górnikom, Druhom Strażakom, Władzom Miasta, Tureckiej Grupie Motocyklowej, Wspólnotom działającym przy Parafii, Chórowi Parafialnemu, Młodzieży, Ministrantom, wszystkim Parafianom i mieszkańcom Turku, za udział w piątkowej uroczystości 25-lecia istnienia naszej parafii i wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do naszego kościoła.

2. W okresie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 7.3o

3. W kancelarii parafialnej są przyjmowane zapisy na:

Pieszą Pielgrzymkę
z Turku na Jasną Górę - wyjście 8 sierpnia 2014r.

Pielgrzymkę rowerową  -  wyjazd 22 sierpnia 2014 r.

Szczegóły dotyczące pielgrzymek są dostępne na stronie internetowej naszej parafii.  www.parafiaturek.pl i w kancelarii parafialnej.

4. Bardzo prosimy o potwierdzanie rezerwacji mszy św. dwa tygodnie przed datą rezerwacji, brak potwierdzenia będzie oznaczać rezygnację z zarezerwowanego terminu.

5. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym po południu jest czynna od godz. 17.oo do 18.oo.

7. Dziękujemy za ofiary na polichromie od rodziny z : Korytkowa, bez imienna z bloku Smorawińskiego, Odnowy w Duchu Świętym, Kół Żywego Różańca.

8. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 06.07.2014r.
Czytany 6938 razy Ostatnio zmieniany sobota, 05 lipiec 2014 10:13