1.We wtorek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2.W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, w oktawie codziennie po mszy św. wieczornej procesja Eucharystyczna, do udziału w procesji zapraszamy asystę i dzieci pierwszokomunijne, oraz wszystkich parafian. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała po procesji poświęcenie wianków i ziół.

3.W piątek msza św. o godz. 8.00 na zakończenie roku Szkolnego i Katechetycznego zapraszamy dzieci i młodzież.

4.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa odpust w parafii macierzystej suma odpustowa o godz. 18.oo. W piątek z racji Uroczystości  Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość.

5. W niedzielę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. W niedzielę modlimy się za następcę św. Piotra Papieża Franciszka.

6. W niedzielę o godz.11.30 mszę św. Prymicyjną odprawi Ks. Karol Kolęda, który był ochrzczony w naszej parafii.

7. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.Dnia 8 sierpnia już po raz 24 z naszej parafii wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy są przyjmowane w kancelarii parafialnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w pielgrzymce, która w tym roku będzie pod hasłem „ Wierzę w Syna Bożego”.

9. W miesiącach wakacyjnych tj. lipiec i sierpień kancelaria parafialna po południu będzie czynna od godz. 17.00 do 18.00.

10. Od poniedziałku będzie podstawiony kontener na makulaturę pomoc misją w Sudanie.

11. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę dziękujemy za ofiarę od rodziny z P.O.W. 2,P.O.W. 4, Ordona, Koła Żywej Róży Nr. 1 na polichromię w naszym kościele za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 22.06.2014r.
Czytany 7018 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 czerwiec 2014 07:48