XXVIII Niedziela Zwykła

28 niedziela zwykła 2022

Ogłoszenia duszpasterskie

1.      W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlić się za nauczycieli i wychowawców z racji Dnia Edukacji Narodowej.

2.      Również w przyszłą niedzielę przypada 22 Dzień Papieski. Młodzież przed kościołem będzie zbierać dobrowolne ofiary na Papieskie Dzieło Pomocy Młodzieży.

3.      W poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII SP w Chlebowie, a w czwartek z klasy VIII B. Deklaracje do bierzmowania można składać u Pań katechetek do piątku. Młodzież z klas VIII w przyszłą niedzielę przychodzi na mszę św. na godz. 10.00.

4.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o tych, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

5.      Na cmentarzu komunalnym w Słodkowie również będą czytane wypominki za naszych bliskich zmarłych tam spoczywających.

6.      W sobotę o godz. 11.00 w salce parafialnej zbiórka dla kandydatów na ministrantów.

7.      W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 8.00 będziemy modlić się w intencji ks. Łukasza z racji imienin.

8.      Trwają prace wokół placu kościelnego przy wymianie starego ogrodzenia na nowe.

9.      Różaniec codziennie o godz. 17.30.

10.Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11.Dziękujemy za ofiarę rodzinie z OW 10 oraz za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 09. X 2022 r.
Czytany 714 razy Ostatnio zmieniany sobota, 08 październik 2022 14:08