XXVII Niedziela Zwykła

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1.     Dziś przypada 3 dzień nowenny przed peregrynacją obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszy św. o godz. 10.00 zawierzenie Matce Bożej, o godz. 20.30 modlitwy zakończone apelem jasnogórskim.

2.     Przypominamy, że w I, II i IV niedzielę konferencje przedmałżeńskie dla narzeczonych odbywają się o godz. 15.00 w kościele N.S.P.J. w Turku.

3.     W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

4.     Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. Po różańcu msza św. wieczorna. Zachęcamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania do szczerego i pobożnego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

5.     W poniedziałek spotkanie przed bierzmowaniem dla klasy VIII A, a w czwartek dla klasy VIII ze SP w Żukach i osób z naszej parafii, a chodzących do szkół leżących poza naszą parafią. Spotkania odbywają się w salce parafialnej o godz. 16.30. Młodzież zabiera z sobą kartki z imionami.

6.     W sobotę w kaplicy Matki Bożej po Mszy św. o godz. 7.30 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja w ciszy.

7.     Rozprowadzany jest kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.     Dziękujemy za ofiary rodz. z ul. Wyszyńskiego 2, Kolskiej Szosy, KŻR nr 7 oraz za ofiary składane w imiennych kopertach i na tacę na dalsze prace w naszej świątyni. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 02.10.2022 r.

Czytany 810 razy Ostatnio zmieniany sobota, 01 październik 2022 14:25