XXIX Niedziela Zwykła

29 niedziela zwykła 2020

1.      Dziś Niedziela Misyjna - ofiary składane na tacę przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła.

2.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych zmarłych. W tym roku najprawdopodobniej wypominki jednorazowe będą czytane w kościele oktawie Wszystkich Świętych.

3.      Dziś po Mszach św. zbierane są przez radnych naszego miasta przy współpracy z Centrum Wolontariatu ofiary na poszkodowanych w skutek wybuchu z bloku na ul. Wyszyńskiego 14.

4.      We wtorek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu z konferencją dla mężczyzn. Zapraszamy.

5.      23 października w świetlicy wiejskiej na Grabieńcu odbędzie się akcja oddawania krwi dla Agaty. Szczegóły na plakacie.

6.      W najbliższy piątek w par. MB Fatimskiej o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą uzdrowienia. Szczegóły na plakacie.

7.      Dziś do nabycia kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.      Przypominamy o potwierdzanie intencji mszalnych dwa tygodnie przed datą rezerwacji.

9.      W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II w 42. rocznicę inauguracji pontyfikatu.

10.Dziękujemy za ofiary rodzinom z ul. Wyszyńskiego 5 i 10, z ul. Broniewskiego 3 oraz za te składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 18. X. 2020 r.