XXVIII Niedziela Zwykła

28 niedziela zwykła 2020

1.      W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.00 będziemy się modlić za nauczycieli i wychowawców z racji dnia Edukacji Narodowej.

2.      Dziś przypada 20 Dzień Papieski. Trwa zbiórka na Papieskie Dzieło Pomocy Młodzieży.

3.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o tych, którzy odeszli z naszych szeregów do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

4.      Na cmentarzu komunalnym w Słodkowie będą również czytane wypominki za naszych parafian tam spoczywających.

5.      W niedzielę święto św. Łukasza Ewangelisty i dzień imienin ks. Łukasza. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Łukaszu, a zwłaszcza na mszy św. w niedzielę o godz. 8.00.

6.      W przyszłą niedzielę odbędzie się zorganizowana przez Centrum Wolontariatu dobrowolna zbiórka na pomoc dla mieszkańców z bloku z ul. Wyszyńskiego 14.

7.      Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy par. NSPJ w Turku zaprasza od 22 października na cykl katechez o Piśmie Świętym. Szczegóły na plakacie i ulotkach pod chórem.

8.      Dziękujemy za ofiary na dalsze prace w naszym kościele od rodzin z Wyszyńskiego 10, Jędrzejewskiego, Żwirki i Wigury.

9.      Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.W przyszłą niedzielę niedziela misyjna. Modlimy się za misjonarki i misjonarzy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na misje.

11.Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 11. X. 2020 r.

Czytany 1304 razy Ostatnio zmieniany sobota, 10 październik 2020 14:34