4 Niedziela Wielkego Postu 30.03.2014

1.     Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.3o.

2.     Dziś jak było zapowiadane po mszach św. o godz. 8.oo i 10.oo spotkanie Edukacyjno – Profilaktyczne poświęcone tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

3.     W piątek pierwszy piątek miesiąca spowiedź rano na mszy św. o godz. 7.oo i 7.3o a popołudniu na mszy św. o godz. 18.oo.

4.     W piątek w ramach Drogi Krzyżowej o godz. 17.oo Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu młodzieży z naszego Liceum Ogólnokształcącego a bezpośrednio po Misterium rozpocznie się msza św. i nowenna do Miłosierdzia Bożego.

5.     Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą: dla młodzieży Gimnazjalnej od 8 do 9 kwietnia /wtorek i środa/ dla dzieci Szkół podstawowych od 10 do 11kwietnia / czwartek i piątek / a dla dorosłych od 10 do 12 kwietnia. Spowiedź w czasie rekolekcji 10 i 12 kwietnia tj. w czwartek i sobotę. Szczegółowe programy są wywieszone na drzwiach kościoła, ministranci po każdej mszy św. rozdają szczegółowe programy, które zabieramy do naszych domów.

6.     Dziś można jeszcze nabyć świecę Caritas w związku z kanonizacją bł. Jana Pawła II, jest to jedna z form Wielkopostnej pokuty – jałmużna. Cena świecy 15zł.

7.     W sobotę pierwsza sobota miesiąca nie będzie objazdu chorych i starszych z racji spowiedzi rekolekcyjnych. Po mszy św. o godz. 7.3o wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 10.oo.

8.     W tym tygodniu 4 i 5 kwietnia zbiórka makulatury na misje pomoc w Sudanie południowym do tej pory zebrano ponad 20 ton zapraszamy do włączenia się w tę akcję pomocy.

9.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.  Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. prac przy wykonywaniu polichromii w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 30.03.2014r.