III Niedziela Adwentu

III niedziela Adwentu 2019

1.     W zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny, natomiast w ciągu tygodnia w kancelarii parafialnej.

2.     Można jeszcze nabyć świece Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

3.     Do piątku włącznie można przynosić szopki bożonarodzeniowe. Ogłoszenie i rozdanie nagród za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

4.     We wtorek o godz. 17.00 spotkanie dla bierzmowanych z kl. VI, VII, VIII.

5.     W piątek w Russocicach świąteczna Eucharystia Młodych. Wyjazd z naszej parafii jest darmowy. Zapisy u księży.

6.     Przedświąteczny apel Policji w Turku: Turkowscy Policjanci otrzymują coraz więcej zgłoszeń o oszustwach na tzw. wnuczka lub pracownika instytucji. Złodzieje wykorzystują prostoduszność i łatwowierność. Policja apeluje i ostrzega przed oszustami i prosi o ostrożność. Nie wpuszczajmy obcych do mieszkań. W przypadku uzasadnionych obaw należ poinformować Policję pod numerem 997 lub 112.

7.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.     W przyszły poniedziałek godz. 9.00 objazd chorych i starszych. Dodatkowe osoby prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej lub u księży.

9.     Dziękujemy za ofiary na wykonywanie drzwi od K.Ż.R nr. 1 i O.W.10.

10.   Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. zZa wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 15.12.2019 r.
Czytany 1734 razy Ostatnio zmieniany sobota, 14 grudzień 2019 16:08