II Niedziela Adwentu

II Niedziela Adwentu 2019

1.      Dziś rozpoczynamy parafialne rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ojciec Antoni z zakonu Ojców Redemptorystów, którego serdecznie witamy w naszej parafii. W czasie rekolekcji kancelaria nieczynna.

2.      W dzisiejszą niedzielę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

3.      Rozdawane są programy naszych parafialnych rekolekcji adwentowych.

4.      W zakrystii można zapisywać osoby chore i starsze, które odwiedzimy z posługą sakramentalną w poniedziałek 23 grudnia.

5.      Dziś do puszek zbierane są ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

6.      Opłatki na nasz stół wigilijny można nabywać w zakrystii pod chórem.

7.      Roraty odprawiane są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 7.00.

8.      W piątek, 13 grudnia, zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w int. Ojczyzny.

9.      20 grudnia odbędzie się w Russocicach Eucharystia Młodych połączona ze spotkanie opłatkowym. Organizujemy darmowy wyjazd. Zapisy u księży.

10. W najbliższy wtorek z racji rekolekcji odwołany jest Krąg biblijny.

11.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.    Zachęcamy do włączenia się w konkurs szopek bożonarodzeniowych. Pierwsze szopki zostały już przyniesione do kościoła.

13.    Do nabycia są jeszcze duże świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 15 zł.

14.    Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 8.12.2019 r.
Czytany 1693 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 grudzień 2019 07:48