Wielkanoc

I Dzień Świąt Wielkanocy 2019

1. W poniedziałek II dzień świąt Wielkanocy. Msze św. jak w każdą niedzielę.

2. W sobotę przypada szesnasta rocznica święceń biskupich ks. bp. Ordynariusza Wiesława Alojzego Meringa, Pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o Jego Osobie.

3. W najbliższy piątek o godz. 17.00 spotkanie młodzieży z kl. III GIM i VIII szkoły podstawowej przed bierzmowaniem.

4. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i ucałowanie relikwii św. siostry Faustyny.

5.  Za tydzień w niedzielę naszej parafii odbędzie się akcja Żonkil Nadziei. Wolontariusze będą stać z żonkilami i zbierać ofiary na hospicjum w Koninie.

6. W przyszłą sobotę wyjazd do Niepokalanowa o godz. 5.00 sprzed kościoła. Koszt w zależności od liczby chętnych.

7. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Podziękowania: dziękujemy Pocztom Sztandarowym, Druhom Strażakom, Braci Górniczej, wszystkim Grupom modlitewnym, Służbie liturgicznej, Księżom, gościom, parafianom za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego i świąt Wielkanocnych oraz wszystkim, którzy pomagali przy budowie Grobu Pańskiego.

9. Życzenia Księdza Biskupa i odezwa.

10. Dziękujemy za ofiarę od KŻR nr 1 oraz za te składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 21.04.2019 r.

Czytany 1860 razy Ostatnio zmieniany sobota, 20 kwiecień 2019 14:10