I Dzień Świąt Wielkanocy

1. W poniedziałek II dzień Świąt Wielkanocy msze św. jak w każdą niedzielę.

2. W sobotę przypada dwunasta rocznica święceń biskupich Ks. Bp. Ordynariusza Wiesława Alojzego Meringa Pasterza naszej diecezji pamiętajmy w modlitwie o Jego Osobie.

3. W sobotę o godz.19.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla służb Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i tych, którzy chcieliby w tym roku do tych służb dołączyć.

4. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny.

5. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Podziękowania: dziękujemy Orkiestrze Górniczej, Pocztom Sztandarowym, Druhom Strażakom, Braci Górniczej, wszystkim Grupom modlitewnym, Służbie liturgicznej, Księżom, gościom, Parafianom za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych, oraz wszystkim, którzy pomagali przy budowie Grobu Pańskiego.

7. Dziękujemy za ofiary na polichromie rodzinie z O.W.3 i 16, bezimiennej i dwom rodzinom z par. N.S.P.J.

8. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy polichromii w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 05.04.2015r.
Czytany 6631 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 17:27