XXIX Niedziela Zwykła


29 niedziela zwykła 2020
1.      Dziś Niedziela Misyjna - ofiary składane na tacę przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła.2.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych zmarłych. W tym roku najprawdopodobniej wypominki jednorazowe będą czytane w kościele oktawie Wszystkich Świętych.3.      Dziś po Mszach św. zbierane są przez radnych naszego miasta przy współpracy z Centrum Wolontariatu ofiary na poszkodowanych w skutek wybuchu z bloku na ul. Wyszyńskiego 14.4.      We wtorek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu z konferencją dla mężczyzn. Zapraszamy.5.      23 października w świetlicy wiejskiej na Grabieńcu odbędzie się akcja oddawania krwi dla Agaty. Szczegóły na plakacie.6.      W najbliższy piątek w par. MB Fatimskiej o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą uzdrowienia. Szczegóły na plakacie.7.      Dziś do nabycia kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.8.      Przypominamy o potwierdzanie intencji mszalnych dwa tygodnie przed datą rezerwacji.9.      W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II w 42. rocznicę inauguracji pontyfikatu.10.Dziękujemy za ofiary rodzinom z ul. Wyszyńskiego 5 i 10, z ul. Broniewskiego 3 oraz za te składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.Turek, dn. 18. X. 2020 r.

Czytany 139 razy
Więcej w tej kategorii: « XXVIII Niedziela Zwykła
Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Barbary w Turku

Skwer Jana Pawła II 1
62-700 Turek
wielkopolskie - Polska

Telefon: 571-417-651
(czynny w godzinach kancelaryjnych)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTO PARAFIALNE
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział 1 w Turku
Konto: 22 1090 1229 0000 0000 2201 3452