• piątek, 11 kwiecień 2014 00:00

Nowa płyta naszej parafialnej scholi

Okładka nowej płyty Okładka nowej płyty
Specjalnie dla was Drodzy Parafianie nasza młodzieżowa schola nagrała płytę z okazji zbliżających się uroczystości ogłoszenia świętym naszego papieża Jana Pawła II, a także z inicjatywy Ks. Proboszcza, obecności już niedługo w naszym kościele relikwii Świętego Jana Pawła II. Warto, aby pamiątka tych jedynych w swoim rodzaju i niepowtarzalnych wydarzeń w postaci płyty była w naszym domu. Jest to nagranie szczególne, gdyż obok ulubionej pieśni papieża Barka, znajdują się także piękne pieśni o miłosierdziu z fragmentami z Dzienniczka siostry Faustyny. Wiemy także, że wielu naszych parafian często modli się Koronką do Miłosierdzia Bożego i właśnie z myślą o was jest nagrana cała koronka w formie śpiewanej, abyście mogli modlić się także w taki sposób tą ukochaną przez wielu modlitwą. Nagranie jest bardzo dobrej jakości, wykonane w profesjonalnym studiu nagrań.

Wszystkim, którzy nabędą płytę dziękujemy za dar serca, który pozwoli naszej scholii rozwijać się, udoskonalić sprzęt nagłaśniający dla naszego wspólnego dobra, a przy okazji będzie to piękna forma przekazania jałmużny wielkopostnej na szczytny cel.
Czytany 9157 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 20:42