6 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś o godz. 17.30 powitamy przy pomniku św. Jana Pawła II Krzyż Światowych dni Młodzieży i Ikonę Matki Bożej i uroczyście wprowadzimy do naszego kościoła. Msza św. o godz. 18.00 a po mszy św. adoracja przy krzyżu i zakończenie apelem Maryjnym o godz. 21.00. Zapraszamy młodzież Gimnazjalną, Szkół Średnich, Studentów i wszystkich parafian do udziału w tym nawiedzeniu, pamiętając o przesłaniu jakie przed laty skierował do młodzieży tamtych lat Papież, a dziś św. Jan Paweł II.

2. W poniedziałek, wtorek, środę przypadają dni Krzyżowe w czasie, których modlimy się o dobre urodzaje oraz w intencji krajów głodujących. Po mszy św. wieczornej procesja z modlitwami do Krzyża misyjnego.

3. W poniedziałek 26 maja przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich matkach i tych żyjących i tych, które już odeszły do wieczności.

4. We wtorek przypada 25 rocznica odprawienia pierwszej mszy św. na naszym placu, dlatego dziękując Panu Bogu za 25 lat naszej parafii w środę w czasie nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zawierzymy siebie i całą naszą Parafię opiece Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Od przyszłej niedzieli po mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.

8. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymke do Lichenia. Zapisy w kancelarii do środy. Koszt 25 zł. Wyjazd 31 maja (sobota) o godz. 9.00.

10. Dziękujemy za ofiarę na polichromię rodzinie z ul. Powst. Warszawy, Granicznej, Wyszyńskiego 4  i rodzinom z ul. Kolska Szosa.

11. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy wykonywaniu polichromii w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 25.05.2014r.
Czytany 7187 razy Ostatnio zmieniany sobota, 24 maj 2014 21:44