3 Niedziela Wielkanocna

1.     Dziś dzieci z pierwszej grupy na Mszy św. o godz.10.00 przystąpią do pierwszej komunii św. Dzieci te będą przychodziły codziennie na mszę św. wieczorną na swój biały tydzień, we wtorek po mszy św. wieczornej będą rozdawane obrazki pierwszokomunijne.

2.     Jutro o godz. 16.00 młodzież z klas III gimnazjalnych przyjmie Sakrament bierzmowania, którego udzieli Pasterz Kościoła Włocławskiego J. E. Ks. Bp. Wiesław Alojzy Mering.

3.     W czwartek dzień imienin Ks. Bp. Stanisława pamiętajmy w naszych modlitwach o Jego osobie.

4.     W piątek po mszy św. wieczornej proszę rodziców dzieci z drugiej grupy pierwszokomunijnej o pomoc w sprzątaniu kościoła.

5.     W sobotę spowiedź dzieci z drugiej grupy do pierwszej komunii św. o godz. 9.00 dziewczynki a o godz. 10.00 chłopcy.

6.     W przyszłą niedzielę dzieci z drugiej grupy na mszy św. o godz. 10.oo przystąpią do pierwszej komunii św.

7.     W niedzielę 18 maja przypada 94 rocznica urodzin św. Jana Pawła II po każdej mszy św. odbędą się modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II,  przy Jego pomniku, oraz dziękczynienie Panu Bogu za Jego kanonizację, będzie można złożyć kwiaty i zapalone lampiony przy pomniku św. Papieża.

8.      Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.      Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy polichromii w naszym kościele składamy serdeczne – Bóg zapłać.

10.            Dziękujemy za ofiarę na polichromię od rodziców z pierwszej grupy dzieci pierwszokomunijnych a także rodzinie z P.O.W. 5.   Bóg zapłać.

Turek, dn. 4.05.2014r.

Czytany 7135 razy Ostatnio zmieniany sobota, 03 maj 2014 17:24