XVI Niedziela Zwykła

16 niedziela zwykła 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

1.     Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 pod chórem można zapisać się na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę oraz na wyjazd pielgrzymów duchowych.

2.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY„. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej.

3.     W kancelarii parafialnej przyjmowane są zapisy na Pieszą i Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę oraz na wyjazd pielgrzymów duchowych.

4.     We wtorek wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Zapraszamy wszystkich kierowców na mszę św. wieczorną, a po niej poświęcenie pojazdów. Jest to również dzień imienin księdza biskupa ordynariusza Krzysztofa Wętkowskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o jego osobie.

5.     W środę o godz. 11.00 msza św. z racji Święta Policji w intencji Policjantów i Pracowników Cywilnych z udziałem Pocztów Sztandarowych, Kompani Reprezentacyjnej Policji oraz Komendantów Policji. Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył JE ks. bp Krzysztof Wętkowski. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

6.     W niedzielę 27 sierpnia na mszy św. o godz. 10.00 parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Prosimy mieszkańców z wiosek o przygotowanie wieńców dożynkowych oraz działkowiczów o przygotowanie koszy dożynkowych.

7.     Ksiądz Konrad organizuje wyjazd dla dzieci i młodzieży do Energylandii, który odbędzie się 30 sierpnia. Zapisy w kancelarii.

8.     Dziękujemy za ofiary od K.Ż.R nr. 6 oraz za ofiary składane na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy naszym kościele składam – Bóg zapłać.

Turek, dn. 23.07.2023 r.

Czytany 932 razy Ostatnio zmieniany sobota, 22 lipiec 2023 14:51