Niedziela Gaudete

Niedziela Adwentu 2022

NIEDZIELA GAUDETE

1.      Opłatki na nasz stół wigilijny można nabyć w zakrystii kościoła, a w tygodniu w kancelarii parafialnej. Nie ma już świec Caritas.

2.      Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY”, w którym znajdziemy artykuł z odpustu w naszej parafii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

3.      We wtorek o godz. 18.00 msza św. w intencji Ojczyzny z racji 41. rocznicy wybuch stanu wojennego.

4.      W sobotę o godz. 16.00 spotkanie dla scholi parafialnej.

5.      Zapraszamy w przyszłą niedzielę na mszę św. na godz. 16.00 wszystkich członków KŻR, a po mszy św. na spotkanie.

6.      Przed świętami udamy się do chorych i starszych. Dodatkowe osoby prosimy zapisywać u księży lub w kancelarii parafialnej.

7.      W tygodniu spowiedź adwentowa codziennie od godz. 6.30 do 7.00, przed mszą św. o godz. 7.30 i po południu od godz. 17.30.

8.      Tak jak w latach ubiegłych organizujemy konkurs i wystawę szopek bożonarodzeniowych. Szopki przynosimy do kościoła do 23 grudnia.

9.      Chcemy również zaprosić do udziału dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny do zrobienia własnoręcznie kartki bożonarodzeniowej z życzeniami, które trafią do osób samotnych mieszkających w DPSach Kartki można składać do kosza, który znajduje się przed banerem adwentowym. Młodzież, która chciałaby zawieźć i rozdać z księżmi kartki z życzeniami prosimy, aby zgłaszała się po mszy św.

10.Dziękujemy za ofiary rodzinom z ul. Asnyka, Wyszyńskiego 5 oraz Smorawińskiego 5.

11. Dziękujemy również za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 11.12.2022 r.

Czytany 657 razy Ostatnio zmieniany sobota, 10 grudzień 2022 14:32