XII Niedziela Zwykła

12 niedziela zwykła 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.     Dziś przypada 1. rocznica ingresu do katedry włocławskiej ks. bp. Krzysztofa Wętkowskiego. Pamiętajmy w modlitwie o księdzu Biskupie.

2.     Rozprowadzany jest kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

3.     Przed kościołem odbywa się kiermasz ciast dla chorej Amelki.

4.     We wtorek dzień imienin ks. bp. seniora Wiesława Alojzego Meringa. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Jego osobie.

5.     W czwartek przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwach wypraszając dla żyjących Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych dar zbawienia.

6.     W piątek zakończenie roku szkolno-katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. o godz. 8.00.

7.     W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa w parafii macierzystej o godz. 18.00. Tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

8.     Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna wokół kościoła po mszy św. wieczornej. Zachęcamy asystę i dzieci do udziału w tych procesjach.

9.     W przyszłą sobotę ks. Łukasz organizuje rajd rowerowy dla kandydatów i ministrantów, który zakończy się ogniskiem. Zapisy i szczegóły u ks. Łukasza.

10.           Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych: lipiec i sierpień

NIE MA MSZY ŚW. O GODZ 7.30

KANCELARIA CZYNNA W DNI POWSZEDNIE OD 7.30 – 8.00

PO POŁUDNIU OD 17.00 - 18.00

11.           Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 19.06.2022 r.

Czytany 768 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 czerwiec 2022 06:26