VI Niedziela Wielkanocna

6 niedziela Wielkanocna 2022

1.     Komunikat księdza biskupa.

2.     W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni krzyżowe, w czasie których modlimy się o dobre urodzaje, aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego. Po mszy św. wieczornej procesja do krzyża misyjnego.

3.     W poniedziałek, wtorek i środę dzieci pierwszokomunijne przychodzą w strojach komunijnych na mszę św. wieczorną, aby wziąć udział w procesji do krzyża misyjnego.

4.     W czwartek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o żyjących prosząc dla nich Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych dar nieba.

5.     W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed niedzielą Zesłania Ducha Świętego.

6.     W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7.     Przypominamy, że nasza parafia organizuje wyjazd dla młodzieży na pola lednickie 4 czerwca. Trwają zapisy.

8.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY„. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Prosimy o zbieranie i przynoszenie do kościoła kwiatów do sypania przez dzieci w Boże Ciało.

10.    Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy al. Piłsudskiego w Turku zaprasza rodziców z dziećmi na drzwi otwarte w dn. 26 maja. Rozpoczęcie o godz. 15.00. W programie m.in. zabawy, muzyka, żywe zwierzęta. Szczegóły na plakacie w kruchcie świątyni.

11.   Dziękujemy za ofiary rodz. z ul. O.W. 17 i Szadowa Księżego, a także za ofiary składane w kancelarii parafialnej , w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn.22.05.2022 r.

Czytany 835 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 maj 2022 05:19