Niedziela Dobrego Pasterza

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

DOBREGO PASTERZA

1.     Dziś przypada dzień imienin ks. bp. seniora Stanisława. Pamiętajmy w modlitwie o jego osobie.

2.     W dniu wczorajszym dzieci z klas III drugiej grupy przystąpiły do pierwszej komunii św. Dzieci te będą przychodziły na nabożeństwo majowe i biały tydzień codziennie na godz. 17.30.

3.     W piątek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, odpust w par. Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie. Suma odpustowa o godz. 18.00. W piątek też przypada 41. rocznica zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II - dziś już św. Jana Pawła II.

4.     W sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej.

5.     Organizujemy 4 czerwca wyjazd na Lednicę. Zapisy w kancelarii lub u księży.

6.     Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.

7.     Można przynosić kwiaty do sypania przez dzieci w czasie procesji Bożego Ciała.

8.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego „ IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Dziękujemy za ofiary rodz. z ul. Wyszyńskiego 10, rodzicom dzieci z I i II grupy pierwszokomunijnej i za wszystkie ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam Bóg zapłać.

Turek, dn. 08.05.2022 r.

Czytany 846 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 maj 2022 06:21