Wielkanoc

Niedziela Zmartwychwstania 2022

1.    W poniedziałek II dzień Świąt Wielkanocy. Msze św. jak w każdą niedzielę.

2.    W sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 w kaplicy Matki Bożej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy św. wieczornej. Adoracja w ciszy.

3.    W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

4.    Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.    Podziękowania: dziękujemy wszystkim grupom modlitewnym, służbie liturgicznej, księżom, gościom i parafianom za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego i świąt Wielkanocnych oraz tym wszystkim, którzy pomagali przy budowie Grobu Pańskiego.

6.    Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn.17.04.2022 r.