5 niedziela Wielkiego Postu 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.        Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.30. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00

2.        W tym tygodniu w czwartek rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne dla dzieci szkół podstawowych i dorosłych. Rekolekcje będzie prowadził ojciec Antoni z Zakonu Ojców Redemptorystów. Spowiedź szkół podstawowych w czwartek od godz. 15.30, a dla dorosłych w czwartek i sobotę. Szczegółowe programy są wywieszone na drzwiach kościoła. Ofiary składane w sobotę na tacę na zakończenie rekolekcji przeznaczone będą na Zakon Ojców Redemptorystów, którzy kształcą nowe szeregi głosicieli słowa Bożego.

3.        W sobotę na mszę św. o godz. 11.00 prosimy o przywiezienie osób chorych i starszych. Podczas mszy św. będzie udzielany sakrament chorych.

4.        Podczas tegorocznych rekolekcji zmieniły się godziny mszy św. Osoby zainteresowany prosimy o zapoznanie się z godzinami i kontakt z księdzem.

5.        W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa: pamiątka uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm przed każdą mszą św., a szczególnie zapraszamy na godz. 11.30, gdzie z palmami zbierzemy się przed kościołem. Tam nastąpi poświęcenie palm, a następnie wyruszy procesja wokół kościoła. W Niedzielę Palmową nie będzie mszy św. o godz. 13.00.

6.        Kto nie złożył ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego w czasie drogi krzyżowej, a chciałby to uczynić będzie to mógł zrobić w przyszłą niedzielę do puszek po każdej mszy św.

7.        W środę przed budynkiem SP nr 5 przy ul. Broniewskiego w godz. 16.00-18.00 odbędzie się kiermasz Wiosna budzi nadzieję. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii.

8.        Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY„. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.        Objazd chorych będzie miał miejsce w sobotę od godz. 13.00. Dodatkowych chorych i starszych prosimy zapisywać w kancelarii parafialnej.

10.   Od czwartku kancelaria parafialna z racji rekolekcji będzie nieczynna.

11.   Dziękujemy za ofiary rodzinom z Obrzębina, O.W.4, Smorawińskiego 7, Mieszka I i Szadowa Pańskiego.

12.   Dziękujemy za modlitwy i ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 03.04.2022 r.

Czytany 1154 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 kwiecień 2022 05:20