IV Niedziela Adwentu

4 niedziela Adwentu 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

1.     Roraty od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, natomiast w piątek, w wigilię o godz. 7.00.

2.     W piątek wigilia. Wieczorem podzielimy się opłatkiem na znak wzajemnej miłości i życzliwości składając sobie jak najlepsze życzenia. Niech Syn Boży narodzi się w sercu każdego z nas. Kancelaria nieczynna.

3.     Ze względu na pandemię pasterka o godz. 22.00 i o północy. Zachowujmy odległości i zakładajmy maseczki.

4.     W sobotę I dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę. Natomiast w niedzielę II dzień świąt Bożego Narodzenia.

5.     Od ministrantów można nabywać sianko na nasze stoły wigilijne.

6.     Dziś na mszy św. o godz. 11.30 harcerze przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju.

7.     Rozprowadzany jest kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”, w którym znajdziemy tekst i zdjęcie z odpustu w naszej parafii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.     Można przynosić jeszcze szopki bożonarodzeniowe. W I dzień świąt na mszy św. o godz. 11.30 osoby, które przygotowały dostaną upominek.

9.     Objazd chorych we wtorek od godz. 9.00.

10.    W najbliższy wtorek ze względu na dekorowanie kościoła do świąt nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu i katechezy nt. św. Józefa.

11. W minionym tygodniu zostały zamontowane nowe drzwi z kruchty bocznej do kaplicy Matki Bożej.

12.  Dziękujemy za ofiary od K.Ż.R. nr. 1, rodz. z ul. Wyszyńskiego 5, O.W. 26 oraz za te składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, 19.12.2021 r.

Czytany 1252 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 grudzień 2021 06:52