VI Niedziela Wielkanocna

6 niedziela Wielkanocna 2021

1.     W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, podczas których modlimy się o dobre urodzaje, aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego. Po mszy wieczornej procesja do Krzyża misyjnego.
Ze względu na epidemię prosimy wiernych o ustawianie się wokół kościoła z zachowaniem odległości oraz nie przemieszczanie się.

2.     W piątek spowiedź dla dzieci przystępującej do pierwszej komunii św.
z klasy III E oraz z Żuk i Chlebowa. O godz. 16.00 klasa III E. O godz. 16.30 klasy III z Żuk i Chlebowa.

3.     W sobotę o godz. 10.00 pierwsza komunia św. dla dzieci z klasy III E,
a o godz. 11.30 dla dzieci z Żuk i Chlebowa.

4.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”,
w którym znajdziemy m.in. wywiad z naszym nowym biskupem nominatem Krzysztofem, rozmowa o odpowiedzialnym korzystaniu z telefonów przez młodzież i wiele innych. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.     W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego.

6.     Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 12 czerwca. Szczegóły przekażą Panie Katechetki oraz znajdziemy je na internetowej stronie parafii.

7.     W przyszłą niedzielę Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

8.     Dziękujemy rodzicom dzieci które przystąpiły do pierwszej Komunii św. za ofiarę na dalsze prace w naszym kościele.

9.     Dziękujemy za ofiary od K.Ż.R. nr 4, od rodz. z OW 8 i POW 3 oraz z te składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 09.05.2021 r.

Czytany 1277 razy Ostatnio zmieniany sobota, 08 maj 2021 13:31