XVI Niedziela Zwykła

16 niedziela zwykła 2019

1.    Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę przyjmowane są w kancelarii parafialnej. Przyjmowane są także zapisy na pielgrzymkę rowerową.

2.    Można również w kancelarii parafialnej zapisać się na wyjazd duchowych pielgrzymów na Jasną Górę w dniu 13 sierpnia.

3.    Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY„. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej.

4.    W czwartek wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów. Wszystkich kierowców wraz z pojazdami serdecznie zapraszamy.

5. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP i dziadków Pana Jezusa. W tradycji chrześcijańskiej jest to dzień Dziadka i Babci. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych dziadkach i babciach.

6.    Również w piątek o godz. 11.00 msza św. w int. Policjantów i pracowników świeckich Policji. Wszystkich policjantów, pracowników policji świeckich wraz z rodzinami serdecznie zapraszamy. Po mszy św. odsłonięcie tablicy upamiętniającej 100 – lecie powstania Państwowej Policji.

7.    W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 16.00 spotkanie przedpielgrzymkowe.

8.    Dziękujemy za ofiarę z Żuk. Bóg zapłać.

9.    Dziękujemy również za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam – Bóg zapłać.

Turek, dn. 21.07.2019 r.
Czytany 1856 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 21 lipiec 2019 06:11