VI Niedziela Wielkanocna

VI Niedziela Wielkanocna 2019

1.     W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe w czasie, których modlimy się o dobre urodzaje, aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego. Po mszy św. wieczornej procesja do Krzyża misyjnego. Zapraszamy do udziału w procesji asystę.

2.    Dziś Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych Mamach ty żyjących jak i tych, które już odeszły do wieczności.

3.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4.     W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego.

5.     W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 10.00. Od godz.9.00 objazd chorych i starszych.

6.     W sobotę po mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7.     Za tydzień, w sobotę, wyjazd na Lednicę o godz. 7.00. Zgody na wyjazd są do odebrania w kancelarii. Są jeszcze wolne miejsca.

8.     Również za tydzień w sobotę pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 6.00. Są wolne miejsca.

9.     W piątek w par. MB Fatimskiej o godz. 19.00 Msza św. uwielbienia.

10.     W przyszłą niedzielę Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

11.   Prosimy o zbieranie i przynoszenie do kościoła kwiatów do sypania przez dzieci w Boże Ciało.

12.   Dziękujemy za ofiary z ul. Smorawińskiego i Kopernika oraz za modlitwy w int. dalszych prac w naszej świątyni.

13.   Jutro mija 30 lat od odprawienia pierwszej mszy św. na tym terenie i utworzenie Ośrodka Duszpasterskiego pod wezwaniem św. Barbary. Dziękujmy Panu Bogu za wszystkie łaski jakie zsyłał przez te wszystkie lata na każdego z nas.

Turek, dn. 26.05.2019 r.
Czytany 1751 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 maj 2019 06:12