II Niedziela Adwentu

II Niedziela Adwentu 2018

1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje Adwentowe, które prowadzi ks. Jan Przybyłowski profesor Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, którego serdecznie witamy.

2. Rozdawane są programy naszych parafialnych rekolekcji Adwentowych.

3. Dziś do puszek zbierane są ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4. Opłatki na stół wigilijny są do nabycia w zakrystii kościoła.

5. Roraty są odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 7.00.

6. Dziękuję za piękny i liczny udział w uroczystości odpustowej oraz Rycerzom Kolumba i KŻR za posprzątanie i przygotowanie kościoła.

7. W przyszłą niedzielę siostry Albertynki będą rozprowadzać figurki Dzieciątka Jezus na stół wigilijny. Zebrane ofiary będą przeznaczone na prowadzenie domów dla bezdomnych.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 10:00 Msza św. w intencji pszczelarzy z Turku.

9. Dziś jest do nabycia kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”, a w nim znajdziemy m.in. zdjęcie nowych ministrantów z naszej parafii, ciekawy wywiad z Anną Putyńską, psychologiem i doradcą życia rodzinnego, artykuły o ks. Idzim Radziszewskim, pierwszym rektorze KUL oraz o historii krakowskich szopek. Zachęcamy do lektury.

10. Są jeszcze duże świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 15 zł.

11. Dziękujemy za ofiary na wykonywanie drzwi w naszym kościele: rodzinie z Szadowa Pańskiego, Szadowa Księżego, O.W i ul. Tęczowej.

12. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 09.12.2018 r.
Czytany 3320 razy Ostatnio zmieniany sobota, 08 grudzień 2018 16:09