XXXIII Niedziala Zwykła

33 niedziela zwykła 2018

1.     W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku liturgicznego i uroczystość Chrystusa Króla. Po każdej Mszy św. ponowimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2.     W uroczystość Chrystusa Króla na Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się przyjęcie kandydatów do ministrantów. Jeżeli są chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami, to można się zapisywać u ks. Łukasza.

3.     W środę po nowennie do MB Nieustającej Pomocy spotkanie Rycerzy Kolumba.

4.     Organizowany jest wyjazd na Rejonowy Dzień Skupienia dla młodzieży, który odbędzie się w przyszłą sobotę w Koninie. Zapisy do czwartku w kancelarii lub u księży.

5.     Ze względu na małą liczbę chętnych odwołany został wyjazd do Kalisza.

6.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7.     Dziękujemy za ofiary na dalsze prace w naszym kościele rodzinie z: ul. Smorawińskiego 6 i Wojciechowskiego.

8.     Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę na dalsze prace przy naszym kościele. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 18.11.2018 r.
Czytany 2966 razy Ostatnio zmieniany sobota, 17 listopad 2018 15:21