XIX Niedziela Zwykła

29 niedziela zwykła 2018

1. Dziś Niedziela Misyjna - ofiary składane na tacę są przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.

2.     W kancelarii parafialnej przyjmowane są modlitwy wypominkowe. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych zmarłych. W tym roku jednorazowe wypominki na cmentarzu będą na zmianę przeplatane modlitwą Maryjną – i będą odmawiane wszystkie z kaplicy cmentarza komunalnego. Rozpoczniemy je o godz. 11.00, o godz. 12.00 będzie msza św. w kaplicy. Dniu 2 listopada w Dzień Zaduszny zgodnie z przepisami liturgicznymi o godz. 15.00 wyruszy procesja na wszystkie cmentarze. Procesja rozpocznie się przy grobie kapłanów i przy Krzyżach i zgodnie z rytuałem będziemy święcić groby polecając Bogu zmarłych tam spoczywających.

3.     W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Słodkowie o godz. 10.00 procesja i modlitwy za zmarłych a o godz. 11.00 msza św.

4.     Dziś do nabycia kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.     Przypominamy o podawanie intencji mszalnych dwa tygodnie przed datą rezerwacji.

6.     W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II w 40. rocznicę Inauguracji Pontyfikatu.

7.     Dziś we wszystkich parafiach odbywa się liczenie wiernych na mszach świętych.

8. Za tydzień, w niedzielę, spotkanie w kościele o godz. 17:00 dla III klas gimnazjalnych i VIII szk. podst., które przegotowują się do bierzemowania.

9. Dziękujemy za ofiary na dalsze prace w naszym kościele od rodziny z ul. Modrzewiowej.

10. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 21. X. 2018 r.

Czytany 3022 razy Ostatnio zmieniany sobota, 20 październik 2018 14:00