27 NIEDZIELAZWYKŁA

1. Przypominamy, że w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 konferencje przedmałżeńskie dla narzeczonych z naszej parafii.
2. W kancelarii parafialnej są przyjmowane modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.
3. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe dla dzieci, dorosłych i młodzieży codziennie o godz. 17.30. Po różańcu Msza św. wieczorna. Zachęcamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania do szczerego i pobożnego uczestnictwa w tych nabożeństwach.
4. W poniedziałek 5 października odbędzie się coroczne spotkanie Wspólnot Żywego Różańca w Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. s. Faustyny w Świnicach Warckich. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisywać po Mszach św. Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 9.00. Koszt 15 zł.
5. W sobotę 10 października o 15.00 Msza św. w Szadowie. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6. W najbliższą niedzielę 11 października przypada XV Dzień Papieski. Dlatego też na mocy decyzji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji będzie przeprowadzona w tym dniu ogólnopolska zbiórka publiczna na stypendia dla uzdolnionej młodzieży organizowana przez: Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zbiórka ta zostanie przeprowadzona również na terenie naszego miasta. Osoby kwestujące będą posiadały odpowiednie znaczki i identyfikatory. Będziemy wdzięczni za życzliwe wsparcie tej akcji. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego to „ Jan Paweł II – patron rodziny”.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
8. Jest rozprowadzany kolejny numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
9. Osoby dorosłe, które nie były u Sakramentu Bierzmowania a pragną go przyjąć, prosimy się zapisywać w kancelarii parafialnej do końca października, po tym terminie lista zostanie zamknięta.
10. Dziękujemy za ofiary na polichromię rodzinie z Powstańców Warszawy, Racławickiej, Osiedla Wyzwolenia 10.
11. Dziękujemy za ofiary składane, w imiennych kopertach i na tacę na dalsze prace w naszej świątyni. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 4.10.2015r.
Czytany 5957 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 październik 2015 05:12