10 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś Mszy św. koncelebrowanej o godz. 11.30 przewodniczy Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Henryk Muszyński. Dziś nie ma mszy św. o godz. 13.00.

2.Dziś do puszek są zbierane ofiary na Świątynie Opatrzności Bożej.

3.Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki - zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4.Trwa Oktawa Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczornej procesja Eucharystyczna wokół kościoła.  Zachęcamy do udziału asystę oraz dzieci do niesienia poduszek i sypania kwiatków. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

5.W minionym tygodniu zostały zakończone prace pierwszego etapu przy wykonywaniu polichromii w naszym kościele.

6.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  - odpust w parafii macierzystej.

W piątek nie obowiązuje powstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych.

7.Dziękujemy za ofiary na polichromię z ul. Smorawińskiego, Wyszyńskiego i od Grupy Pielgrzymów będących w sobotę na Jasnej Górze.

8.Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Grobu św. Jana Pawła II. Zapisy w kancelarii parafialnej.

9. Zebranie dla pielgrzymów udających się do Fatimy, Lourdes i Santiago de Compostella w niedzielę 21 czerwca po Mszy św. o godz. 16.00.

10.Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 07.06.2014r.
Czytany 6485 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 21:51