6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś po mszy św. o godz. 16.00 rozpoczyna się kolejny cyki konferencji przedmałżeńskich dla narzeczonych.

2. Dziś na mszy św. o godz. 10.00 dzieci z klas III przystąpią do Pierwszej komunii św. Dzieci te będą przychodziły codziennie na mszę św. o godz. 18.00 na swój biały tydzień. Nabożeństwa majowe w białym tygodniu w czasie mszy św. wieczornej.

3. W poniedziałek, we wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe w czasie, których modlimy się o dobre urodzaje, aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego. Po mszy św. wieczornej procesja do Krzyża misyjnego.

4. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego.

5. W piątek po mszy św. wieczornej prosimy rodziców z drugiej grupy dzieci przystępujących do Pierwszej komunii św. o pomoc w sprzątaniu kościoła.

6. W sobotę spowiedź dla dzieci klas III z drugiej grupy: o godz. 9.00 dziewczynki a o godz. 9.30 chłopcy.

7. W przyszłą niedzielę dzieci z klas III drugiej grupy na mszy św. o godz. 10.00 przystąpią do pierwszej komunii św.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc mieszkańcom Nepalu po katastrofie trzęsienia ziemi.

10. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11. 6 czerwca odbędzie się Spotkanie Młodych na Polach Lednickich zapisy w kancelarii, koszt 50 zł.

12. Prosimy o zbieranie i przyniesienie do kościoła kwiatów do sypania przez dzieci w Boże Ciało.

13. Dziękujemy rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. z pierwszej i drugiej grupy za ofiarę na polichromię w naszym kościele.

Turek, dn.10.05.2015r.
Czytany 6615 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 maj 2015 22:45