5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś zgodnie z zapowiedzią przy wyjściu z kościoła młodzież będzie zbierać ofiary na leczenie Ismeny Bąk chorej na białaczkę.

2. W poniedziałek rozpoczną się dalsze prace przy wykonywaniu polichromii na kolejnym łuku i filarach. Prace będą prowadzone w lutym i marcu.

3. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować rezerwację Mszy św. na rok 2016.

4. W środę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes jest to Międzynarodowy Dzień Chorych na mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy chorych i starszych, w czasie tej mszy św. będzie udzielony Sakrament chorych.

5. W najbliższy piątek zapraszamy młodzież naszej parafii i naszego miasta na Eucharystię Młodych na godz. 19.00. Z racji zbliżającego się dnia św. Walentego, w szczególny sposób zapraszamy wszystkich zakochanych.

6. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Od 28 czerwca do 8 lipca jest organizowana pielgrzymka z naszej parafii do Fatimy, Lourdes, Santiago de Compostela, Montserat. Zapisy w kancelarii parafialnej. Szczegóły na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń. Prosimy chętnych o jak najszybsze zapisy w celu rezerwacji miejsc na trasie pielgrzymki.

8. Dziękujemy za ofiary na polichromię rodzinie z: Os. Wyzwolenia 3; Os. Wyzwolenia 5; Smorawińskiego 5.

9. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej  w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy polichromii w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 08.02.2015r
Czytany 6567 razy Ostatnio zmieniany sobota, 07 luty 2015 17:51