27 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przypominamy, że w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 konferencje przedmałżeńskie dla narzeczonych z naszej parafii.

2. W kancelarii parafialnej są przyjmowane modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności i oczekują naszej modlitwy.

3. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe dla dzieci w tygodniu jest odprawiane o godzinie 16.30 a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30. Różaniec dla dorosłych i młodzieży codziennie o godz. 17.30. Po różańcu Msza św. wieczorna. Zachęcamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania do szczerego i pobożnego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

4. W niedzielę 12 października przypada 14 Dzień Papieski. Dlatego też w najbliższą niedzielę na mocy decyzji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji będzie przeprowadzona ogólnopolska zbiórka publiczna na stypendia dla uzdolnionej młodzieży organizowana przez: Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Zbiórka ta zostanie przeprowadzona również na terenie naszego miasta. Osoby kwestujące będą posiadały odpowiednie znaczki i identyfikatory. Będziemy wdzięczni za życzliwe wsparcie tej akcji. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego to „ Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”.

5. Jest rozprowadzany kolejny numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Osoby dorosłe, które nie były u Sakramentu Bierzmowania a chciałyby go przyjąć prosimy się zapisywać w kancelarii parafialnej do końca października, po tym terminie lista zostanie zamknięta.

7. Dziękujemy za ofiary na polichromię rodzinie z ul. Smorawińskiego, Powstańców Warszawy, Racławickiej, Os. Wyzwolenia 7 i pielgrzymów do Gietrzwałdu i Sokółki.

8. Dziękujemy za ofiary składane, w imiennych kopertach i na tacę na dalsze prace w naszej świątyni. Za wszystkie ofiary i modlitwy składam serdeczne – Bóg zapłać.

Turek, dn. 5.10.2014r.

Czytany 6883 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 październik 2014 22:52