24 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę na godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas pierwszych gimnazjum z terenu parafii wraz z Rodzicami na spotkanie rozpoczynające cykl przygotowania młodzieży do sakramentu bierzmowania. Na spotkaniu kandydaci otrzymają swoje indeksy, w których będą uzyskiwać potwierdzenia uczestnictwa w życiu religijnym parafii.
  1. W czwartek 18 września na godz. 19.00 zapraszamy młodzież klas trzecich Gimnazjum z terenu parafii wraz z Rodzicami, na pierwsze spotkanie po wakacjach przygotowujące ich do przyjęcia sakramentu bierzmowania w 2015 roku.
  1. W piątek 19 września o godz. 19.00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa Eucharystia Młodych. Młodzież z terenu naszej parafii serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
  1. W sobotę 20 września w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie odbędzie się Dekanalny Dzień Skupienia dla Kół Różańcowych. Chętnych do udziału w tym spotkaniu modlitewnym prosimy o zgłaszanie się do swych p. Zelatorek, bądź bezpośrednio do kancelarii - do środy włącznie. Wyjazd autokarem w sobotę o godz. 8.30.
  1. W sobotę o godz. 16.00 Msza św. w Szadowie.
  1. W przyszłą niedzielę 21 września zapraszamy uczestników tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę na Msze św. popielgrzymkową na godz. 16.00, a po niej na spotkanie podsumowujące.
  1. Chętną i uzdolnioną młodzież serdecznie zapraszamy w szeregi scholi parafialnej, a dorosłych do chóru parafialnego.
  1. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są także do nabycia kalendarze katolickie.
  1. Dziękujemy za ofiarę na polichromię w naszym kościele rodzinie z bloku Os. Wyzwolenia 3, Szadowa Pańskiego i ul. Modrzewiowej.
  1. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.
Turek, dn. 14.09.2014r.
Czytany 6756 razy Ostatnio zmieniany sobota, 13 wrzesień 2014 16:29