• poniedziałek, 28 kwiecień 2014 00:00

Koronka w Niedzielę Miłosierdzia

„Moje Miłosierdzie osłoni dusze, które będą odmawiać tę koronkę podczas swego życia, a zwłaszcza w godzinę śmierci. Moja córko, zachęcaj dusze do odmawiania tej koronki, którą Ci podałem. Podoba mi się dać im wszystko, o cokolwiek mnie poproszą w tej modlitwie". ( słowa Jezusa do św. s. Faustyny)

W niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej parafii o godzinie 15.oo wspólnie odmówiono Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wraz z licznie zebranymi wiernymi prosiliśmy Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata, dziękując jednocześnie za wielki dar kanonizacji naszego papieża Jana Pawła II. Modlitwom przewodniczył wikariusz parafii Ks. Dawid Drapała. W modlitwie uczestniczyła także nasza parafialna młodzieżowa schola, która część koronki odmówiła w wersji śpiewanej. Całość nabożeństwa zakończyło uroczyste ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny - Apostołki Bożego Miłosierdzia przy śpiewie pieśni o miłosierdziu Bożym wykonanym przez nasz parafialny zespół.
Czytany 9026 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 kwiecień 2014 16:51