• sobota, 27 luty 2016 00:00

Życzenia dla Ks. Proboszcza

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.”

Czcigodny Księże Proboszczu !!!

W dniu Imienin całego serca składamy Drogiemu nam Księdzu Kanonikowi najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, pogody ducha, realizacji zamierzonych planów i odwagi w podejmowaniu kolejnych. Życzymy również możliwości odnalezienia chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, a ze strony Parafian zrozumienia, życzliwości i zaufania. Niech Pan Bóg obdarzy Księdza łaską wiary, nadziei i miłości. Zapewniamy o modlitwie zarówno przy okazji imienin, jak i przez cały rok.

Pielgrzymi Pielgrzymki Pieszej i Rowerowej
                    Wspólnota Żywego Różańca
                   Wspólnota Odnowy w Duchu św.
                   Wspólnota Kościoła Domowego
                   Służba Liturgiczna